EC-EC Duplex Fiber Optic Patch cord UPC SM PVC/LSZH/TPU
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα, Shenzhen |
| Μάρκα: | DF/OEM/Nuetral |
| Πιστοποίηση: | CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO14001 |
| Αριθμό μοντέλου: | EC-EC Duplex Fiber Optic Patch |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | Διαπραγματεύσιμος |
|---|---|
| Τιμή: | negotiable denpend on QTY |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί κυψέλης + χαρτοκιβώτιο |
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Δυτική Ένωση, T/T, MoneyGram/Paypal |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 1000pcs/ημέρα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Όνομα προϊόντος: | EC-EC Duplex Fiber Optic Patch | Απώλεια αλληλεπίδρασης: | ≤0,3dB |
|---|---|---|---|
| Απώλεια επιστροφής: | UPC SM ≥50dB , APC SM ≥ 60dB , UPC MM ≥ 35dB | Διάμετρος καλωδίου: | 2.0、3.0 ή εξατομικευμένο (simplex/duplex) |
| Τύπος ινών: | SM (G652、G655、G657)· MM (OM1-OM5) | Υλικό σακακιού: | PVC, LSZH, TPU |
| Χρώμα: | μπλε ή άλλα | Υλικό καλωδίου: | Σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα, PVC/LSZH |
| Ακτίνα κάμψης: | 10D/20D | Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20℃~70℃ |
| Διάμετρος ινών: | 50/125 | Αντοχή εφελκυσμού: | >70Ν |
| Βαθμός: | Κατηγορία τηλεπικοινωνιών | Πιστοποιητικό: | CE/ROHS/REACH |
Περιγραφή προϊόντων
ΕΟΚ-ΕΚ Δίδυμο καλώδιο οπτικών ινών UPC SM PVC/LSZH/TPU
EC-EC Duplex Patchcord Περιγράψτε:
Το καλώδιο οπτικών ινών είναι το καλώδιο με τα δύο άκρα που τερματίζονται με συνδέσμους οπτικών ινών, το οποίο συνιστά τη σύνδεση μεταξύ οπτικού εξοπλισμού δικτύωσης και εξοπλισμού,και εξοπλισμός και καλώδια επικάλυψηςΗ εύκολη λειτουργία και η ευκολία της καθιστούν απαραίτητο ως ένα από τα παθητικά προϊόντα για την κατασκευή οπτικών δικτύων.
ΕΟΚ-ΕΚDuplex PatchcordΕφαρμογή:
-
Καλωδιακή τηλεόραση
-
Δίκτυα τηλεπικοινωνιών
-
Τερματισμός της ενεργού συσκευής
-
Δίκτυα τοπικής περιοχής (LANS)
-
Δίκτυα επεξεργασίας δεδομένων
-
Εξοπλισμός δοκιμής
-
Δίκτυα ευρείας περιοχής (WANS)
ΕΟΚ-ΕΚDuplex PatchcordΧαρακτηριστικά:
- Ο τύπος συνδέσμου SC, LC, FC, ST, E2000 κλπ. είναι προαιρετικός.
-
Καλή ικανότητα ανταλλαγής
-
Καλή αντοχή
-
Σταθερότητα σε υψηλές θερμοκρασίες
-
Πρότυπο:Telcordia GR-326-CORE
ΕΟΚ-ΕΚDuplex PatchcordΠαράμετρος:
| Τύπος άκρου της επιφάνειας | UPC και APC |
|---|---|
| Τύπος ινών | SM(G652 / G655 / G657);MM(OM1-OM5) |
| Διάμετρος καλωδίου | 2.0/3.0mm ή προσαρμοσμένο |
| Απώλεια εισαγωγής | ≤ 0,3 dB |
| Απώλεια απόδοσης | UPC SM≥50dB, APC SM≥60dB, PC MM ≥35dB |
| Επαναληψιμότητα | ≤ 0.1 |
| Δυνατότητα | ≤ 0,2 dB |
| Αντικατάστατη | ≤ 0,2 dB |
| Δυνατότητα τράβηξης | 0.9mm καλώδιο>5N;2.0/3.0mm καλώδιο>70N |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C~70°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -40°C~80°C |
| Υλικό εξωτερικής κάλυψης | PVC/LSZH ή εξατομικευμένο |
| Ράδιο κάμψης (στατική/δυναμική) | 10D/20D |
| Διάρκεια | Προσαρμοσμένο |
ΕΟΚ-ΕΚDuplex Patchcord Εικόνα
![]()
![]()
Γιατί να επιλέξετε το TAKFLY - Πλεονεκτήματα ως εξής:
Επαγγελματίας κατασκευαστής:
- Με περισσότερες από 25 χρόνια εμπειρίας στην κατασκευή προϊόντων οπτικών ινών.
- Περισσότεροι από 500 εργάτες συναρμολόγησης με 5 χρόνια εμπειρίας.
- Περισσότεροι από 10 μηχανικοί έρευνας και ανάπτυξης.
- 16 σετ Γερμανικής εισαγωγής μηχανής ένεσης και 16 γραμμές παραγωγής.
- Περισσότερα από 30 σετ δοκιμαστικών μηχανών: όργανο δοκιμής OTDR, 3D, VFL, IL & RL, δοκιμαστής αντοχής στην ένταση, δοκιμαστής αντοχής σε συντριβή, δοκιμαστής μετρητή ισχύος, ελεγκτής φωτός κλπ.
- Η μάρκα OEM είναι αποδεκτή.
- Έκθεση: OFC, ECOC, CommunicAsia, NETCOM, AFRICACOM, SVIAZ ICT, CommunicIndonesia, Παγκόσμια Έκθεση Ηλεκτρονικών Πηγών κλπ.
Έλεγχος ποιότητας:
- Έλεγχος επί τόπου της εισερχόμενης πρώτης ύλης πριν από την παραγωγή.
- Πλήρης έλεγχος μετά την ολοκλήρωση κάθε μεμονωμένης διαδικασίας·
- Ελέγξτε πλήρως την παραγωγή μισοτελειωμένη.
- Ελέγξτε πλήρως τα τελικά προϊόντα πριν από τη συσκευασία τους.
- Έλεγχος επί τόπου πριν από την αποστολή·
Παράδοση:
- Δείγματα: 1-3 εργάσιμες ημέρες.
- Παραγγελία μαζικής παραγωγής: 3-7 εργάσιμες ημέρες.
- Συσκευή: πλαστική σακούλα, χαρτοκιβώτιο και παλέτα είναι διαθέσιμα σύμφωνα με το αίτημά σας.
Αν ενδιαφέρεστε για τα προϊόντα μας ή έχετε οποιαδήποτε αμφιβολία, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου οποιαδήποτε στιγμή!
Αξιολογήσεις & Κριτικές
Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν




Συνολική Αξιολόγηση
Στιγμιότυπο Αξιολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι Κριτικές