EC-EC Simplex Fiber Optic Patch cord UPC SM PVC/LSZH/TPU
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα, Shenzhen |
| Μάρκα: | DF/OEM/Nuetral |
| Πιστοποίηση: | CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO14001 |
| Αριθμό μοντέλου: | EC-EC Simplex Patch καλώδιο |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | Διαπραγματεύσιμος |
|---|---|
| Τιμή: | negotiable denpend on QTY |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί κυψέλης + χαρτοκιβώτιο |
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Δυτική Ένωση, T/T, MoneyGram/Paypal |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 1000pcs/ημέρα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Όνομα προϊόντος: | EC-EC Simplex Patch καλώδιο | Απώλεια αλληλεπίδρασης: | ≤0,3dB |
|---|---|---|---|
| Απώλεια επιστροφής: | UPC SM ≥50dB , APC SM ≥ 60dB , UPC MM ≥ 35dB | Διάμετρος καλωδίου: | 2.0、3.0 ή εξατομικευμένο (simplex/duplex) |
| Τύπος ινών: | SM (G652、G655、G657)· MM (OM1-OM5) | Υλικό σακακιού: | PVC, LSZH, TPU |
| Χρώμα: | μπλε ή άλλα | Υλικό καλωδίου: | Σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα, PVC/LSZH |
| Ακτίνα κάμψης: | 10D/20D | Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20℃~70℃ |
| Διάμετρος ινών: | 50/125 | Αντοχή εφελκυσμού: | >70Ν |
| Βαθμός: | Κατηγορία τηλεπικοινωνιών | Πιστοποιητικό: | CE/ROHS/REACH |
Περιγραφή προϊόντων
Καλώδιο οπτικής ίνας EC-EC Simplex UPC SM PVC/LSZH/TPU
Καλώδιο EC-EC Simplex Περιγραφή:
Καλώδιο EC-EC Simplex είναι το καλώδιο με δύο άκρα συνδεδεμένα με δύο οπτικούς συνδετήρες EC, το οποίο πραγματοποιεί τη σύνδεση μεταξύ εξοπλισμού δικτύου οπτικών ινών και εξοπλισμού, και εξοπλισμού και καλωδίων patch. Η εύκολη λειτουργία και η ευκολία το καθιστούν απαραίτητο ως ένα από τα παθητικά προϊόντα για την κατασκευή δικτύων οπτικών ινών.
Καλώδιο EC-EC Simplex Εφαρμογή:
-
CATV
-
Δίκτυο τηλεπικοινωνιών
-
Τερματισμός ενεργών συσκευών
-
Τοπικά δίκτυα (LANS)
-
Δίκτυα επεξεργασίας δεδομένων
-
Εξοπλισμός δοκιμών
-
Δίκτυα ευρείας περιοχής (WANS)
Καλώδιο EC-EC Simplex Χαρακτηριστικά:
- Τύπος συνδετήρα SC, LC, FC, ST, E2000 κ.λπ. είναι προαιρετικός
-
Καλή ικανότητα ανταλλαγής
-
Καλή ανθεκτικότητα
-
Υψηλή σταθερότητα θερμοκρασίας
-
Πρότυπο: Telcordia GR-326-CORE
Καλώδιο EC-EC Simplex Παράμετρος:
| Τύπος ακραίας επιφάνειας | UPC και APC |
|---|---|
| Τύπος ίνας | SM(G652 / G655 / G657)·MM(OM1-OM5) |
| Διάμετρος καλωδίου | 2.0/3.0mm ή προσαρμοσμένο |
| Απώλεια εισαγωγής | ≤ 0.3 dB |
| Απώλεια επιστροφής | UPC SM≥50dB, APC SM≥ 60 dB, PC MM ≥ 35 dB |
| Επαναληψιμότητα | ≤ 0.1 |
| Ανθεκτικότητα | ≤ 0.2dB |
| Δυνατότητα εναλλαγής | ≤ 0.2dB |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | Καλώδιο 0.9mm>5N· Καλώδιο 2.0/3.0mm>70N |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20℃~70℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40℃~80℃ |
| Υλικό εξωτερικού περιβλήματος | PVC/LSZH ή προσαρμοσμένο |
| Ακτίνα κάμψης (Στατική/Δυναμική) | 10D/20D |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο |
EC-EC Καλώδιο Simplex Εικόνα
Γιατί να επιλέξετε TAKFLY - Πλεονεκτήματα ως εξής:
Επαγγελματίας κατασκευαστής:
- Με πάνω από 25 χρόνια εμπειρίας κατασκευής σε προϊόντα οπτικών ινών·
- Περισσότεροι από 500 εργαζόμενοι συναρμολόγησης με 5 χρόνια εμπειρίας·
- Περισσότεροι από 10 Μηχανικοί Έρευνας & Ανάπτυξης·
- 16 Σετ Γερμανικής εισαγόμενης μηχανής έγχυσης και 16 Γραμμές Παραγωγής·
- Περισσότερα από 30 σετ μηχανών δοκιμών: OTDR, 3D, VFL, IL & RL όργανο δοκιμών· ελεγκτής αντοχής σε εφελκυσμό, ελεγκτής αντοχής σε συμπίεση, ελεγκτής ισχύος, ελεγκτής φωτός, κ.λπ.·
- Η μάρκα OEM είναι αποδεκτή.
- Έκθεση: OFC, ECOC, CommunicAsia, NETCOM, AFRICACOM, SVIAZ ICT, CommunicIndonesia, Global Source Electronic Exhibition, κ.λπ.
Έλεγχος ποιότητας:
- Τυχαίος έλεγχος της επιθεώρησης εισερχόμενων πρώτων υλών πριν από την παραγωγή·
- Πλήρης έλεγχος μετά την ολοκλήρωση κάθε μεμονωμένης διαδικασίας·
- Πλήρης έλεγχος της παραγωγής κατά το ήμισυ·
- Πλήρης έλεγχος των τελικών προϊόντων πριν από τη συσκευασία·
- Τυχαίος έλεγχος πριν από την αποστολή·
Παράδοση:
- Δείγματα: 1-3 εργάσιμες ημέρες.
- Μαζική παραγγελία παραγωγής: 3-7 εργάσιμες ημέρες.
- Συσκευασία: Πλαστική σακούλα, χαρτοκιβώτιο και παλέτα είναι διαθέσιμα σύμφωνα με το αίτημά σας.
Εάν ενδιαφέρεστε για τα προϊόντα μας ή έχετε οποιαδήποτε αμφιβολία, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου οποιαδήποτε στιγμή!
Αξιολογήσεις & Κριτικές
Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν




Συνολική Αξιολόγηση
Στιγμιότυπο Αξιολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι Κριτικές