Διάταξη 1 - Διάταξη 2
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα, Shenzhen |
| Μάρκα: | DF/OEM/Nuetral |
| Πιστοποίηση: | CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO14001 |
| Αριθμό μοντέλου: | LC-FC Simplex Patch καλώδιο |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | Διαπραγματεύσιμος |
|---|---|
| Τιμή: | negotiable denpend on QTY |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί κυψέλης + χαρτοκιβώτιο |
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, T/T, MoneyGram/Paypal |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 1000pcs/ημέρα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Προϊόν NEC Pigtailame: | LC-FC Simplex Patch καλώδιο | Τύπος προσώπου τελών: | UPC και APC |
|---|---|---|---|
| Τύπος ινών: | SM (G652、G655、G657)· MM (OM1-OM5) | Διάμετρος καλωδίου: | 2.0, 3.0 ή προσαρμοσμένο (Simplex/duplex) |
| Απώλεια αλληλεπίδρασης: | ≤0,3dB | Απώλεια επιστροφής: | UPC SM≥50dB, APC SM≥ 60 dB, PC MM ≥ 35 dB |
| Επαναληψιμότητα: | ≤ 0,1 | Αντοχή: | ≤ 0,2dB |
| Αντοχή εφελκυσμού: | 0,9mm >5N, 2,0mm/3,0mm >70N | Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20℃~70℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -40 ℃ ~ 80 ℃ | Εξωτερικό υλικό θήκης: | PVC, LSZH, TPU |
| Μήκος: | 10M, 20M ή προσαρμοσμένο | Μάρκα Fiber: | Corning, YOFC, OFS, Δράκα |
| Επισημαίνω: | Διάταξη για την παρακολούθηση της λειτουργίας της συσκευής,Καλώδιο ελαστικών οπτικών ινών PVC LSZH,SM MM UPC APC καλώδιο επικάλυψης |
||
Περιγραφή προϊόντων
Καλώδιο οπτικής ίνας LC-FC Simplex LSZH/PVC SM/MM UPC και APC
LC-FC Απλό Καλώδιο PatchΚαλώδιο οπτικής ίνας LC smart αναπτύσσεται με διπλή οπτική ίνα και δύο επιπλέον χάλκινους πείρους για σήμα μετάδοσης και διαχείρισης.
Εφαρμογές καλωδίου οπτικής ίνας LC-FC Simplex
- CATV
- Δίκτυα τηλεπικοινωνιών
- Τερματισμός ενεργών συσκευών
- Τοπικά δίκτυα (LANS)
- Δίκτυα επεξεργασίας δεδομένων
- Εξοπλισμός δοκιμών
- Δίκτυα ευρείας περιοχής (WANS)
Χαρακτηριστικά καλωδίου οπτικής ίνας LC-FC Simplex
- Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και υψηλή απώλεια ανάκλασης
- Καλή ικανότητα εναλλαγής
- Καλή ανθεκτικότητα
- Υψηλή σταθερότητα θερμοκρασίας
- Πρότυπο: Telcordia GR-326-CORE
Προδιαγραφές καλωδίου οπτικής ίνας LC-FC Simplex
| Τύπος ακραίας επιφάνειας | UPC και APC |
|---|---|
| Τύπος ίνας | SM(G652 / G655 / G657);MM(OM1-OM5) |
| Διάμετρος καλωδίου | 2.0,3.0 ή προσαρμοσμένο (Απλό/διπλό) |
| Απώλεια εισαγωγής | ≤ 0.3 dB |
| Απώλεια ανάκλασης | UPC SM≥50dB, APC SM≥ 60 dB, PC MM ≥ 35 dB |
| Επαναληψιμότητα | ≤ 0.1 |
| Ανθεκτικότητα | ≤ 0.2dB |
| Δυνατότητα εναλλαγής | ≤ 0.2dB |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | Καλώδιο 0.9mm>5N Καλώδιο 2.0/3.0mm>70N |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20℃~70℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40℃~80℃ |
| Υλικό εξωτερικού περιβλήματος | PVC,LSZH,TPU |
| Ακτίνα κάμψης (Στατική/Δυναμική) | 10D/20D |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο |
Εικόνα καλωδίου οπτικής ίνας LC-FC Simplex
Γιατί να επιλέξετε TAKFLY
Επαγγελματίας κατασκευαστής:
- Με πάνω από 25 χρόνια εμπειρίας κατασκευής σε προϊόντα οπτικών ινών
- Περισσότεροι από 450 εργαζόμενοι συναρμολόγησης με 3 χρόνια εμπειρίας
- Περισσότεροι από 10 Μηχανικοί Έρευνας & Ανάπτυξης
- 16 Σετ Γερμανικών Εισαγόμενων Μηχανών Έγχυσης και 16 Γραμμές Παραγωγής
- Περισσότερα από 30 σετ μηχανών δοκιμών: OTDR, 3D, VFL, όργανο δοκιμής IL&RL, ελεγκτής αντοχής σε εφελκυσμό, ελεγκτής αντοχής σε συμπίεση, ελεγκτής ισχύος, ελεγκτής φωτός, κ.λπ.
- Η μάρκα OEM είναι αποδεκτή
- Έκθεση: OFC, ECOC, CommunicAsia, NETCOM, AFRICACOM, SVIAZ ICT, CommunicIndonesia, Global Source Electronic Exhibition, κ.λπ.
Έλεγχος ποιότητας
- Τυχαίος έλεγχος της επιθεώρησης εισερχόμενων πρώτων υλών πριν από την παραγωγή
- Πλήρης έλεγχος μετά την ολοκλήρωση κάθε μεμονωμένης διαδικασίας
- Πλήρης έλεγχος της παραγωγής στο μισό
- Πλήρης έλεγχος των τελικών προϊόντων πριν από τη συσκευασία
- Τυχαίος έλεγχος πριν από την αποστολή
Παράδοση
- Δείγματα: 1-3 εργάσιμες ημέρες
- Παραγγελία μαζικής παραγωγής: 3-7 εργάσιμες ημέρες
- Συσκευασία: Πλαστική σακούλα, χαρτοκιβώτιο και παλέτα είναι διαθέσιμα σύμφωνα με το αίτημά σας
Συχνές Ερωτήσεις
Ε1: Πώς μπορώ να λάβω τον κατάλογο και τον τιμοκατάλογο σας;
Α1: Παρακαλούμε ενημερώστε μας το email σας ή επικοινωνήστε απευθείας από τον ιστότοπο για τον κατάλογο και τον τιμοκατάλογο μας
Ε2: Μπορώ να διαπραγματευτώ τις τιμές;
Α2: Ναι, μπορούμε να εξετάσουμε εκπτώσεις για πολλαπλές φορτώσεις εμπορευματοκιβωτίων μικτών αγαθών
Ε3: Πόσο θα είναι τα έξοδα αποστολής;
Α3: Εξαρτάται από το μέγεθος της αποστολής σας και τη μέθοδο αποστολής. Θα σας προσφέρουμε το κόστος όπως ζητήσατε
Ε4: Μπορώ να σας επισκεφτώ;
Α4: Βεβαίως, το εργοστάσιό μας βρίσκεται στη Σενζέν της Κίνας. Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας για να κλείσουμε ραντεβού
Ε5: Τι γίνεται αν υπάρχει πρόβλημα ποιότητας όταν παραλάβουμε τα αγαθά;
Α5: Εάν υπάρχει πρόβλημα ποιότητας κατά την αποσυσκευασία των αγαθών, μπορείτε να τραβήξετε φωτογραφίες για αναφορά μας, το τμήμα QC μας θα ελέγξει το πρόβλημα και θα σας δώσει τις καλύτερες λύσεις, Επιπλέον, θα λάβουμε επίσης μέτρα για τη βελτίωση της ποιότητας στο μέλλον
Ε6. Ποιοι είναι οι όροι συσκευασίας σας;
Α6: Γενικά, συσκευάζουμε τα προϊόντα μας σε κουτιά blister και χαρτοκιβώτια, και μπορούμε επίσης να δεχτούμε προσαρμοσμένη συσκευασία από τους πελάτες
Ε7. Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής σας;
Α7: T/T 30% ως προκαταβολή, και 70% πριν από την παράδοση. Θα σας δείξουμε τις φωτογραφίες των προϊόντων και των πακέτων πριν πληρώσετε το υπόλοιπο
Ε8. Ποιοι είναι οι όροι παράδοσης σας;
Α8: EXW, FOB, CFR, CIF, DDU
Ε9. Τι γίνεται με τον χρόνο παράδοσης σας;
Α9: Γενικά, θα χρειαστούν 5-7 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της προκαταβολής σας. Ο συγκεκριμένος χρόνος παράδοσης εξαρτάται από τα αντικείμενα και την ποσότητα της παραγγελίας σας
Ε10. Μπορείτε να παράγετε σύμφωνα με τα δείγματα;
Α10: Ναι, μπορούμε να παράγουμε με τα δείγματα ή τα τεχνικά σας σχέδια
Εάν ενδιαφέρεστε για τα προϊόντα μας ή έχετε οποιαδήποτε αμφιβολία, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου οποιαδήποτε στιγμή!
Αξιολογήσεις & Κριτικές
Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν




Συνολική Αξιολόγηση
Στιγμιότυπο Αξιολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι Κριτικές