LC-FC Διπλό καλώδιο Patch LSZH/PVC SM/MM UPC και APC
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα, Shenzhen |
| Μάρκα: | DF/OEM/Nuetral |
| Πιστοποίηση: | CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO14001 |
| Αριθμό μοντέλου: | LC-FC Duplex Patch καλώδιο |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | Διαπραγματεύσιμος |
|---|---|
| Τιμή: | negotiable denpend on QTY |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί κυψέλης + χαρτοκιβώτιο |
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, T/T, MoneyGram/Paypal |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 1000pcs/ημέρα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Προϊόν NEC Pigtailame: | LC-FC Duplex Patch καλώδιο | Τύπος προσώπου τελών: | UPC και APC |
|---|---|---|---|
| Τύπος ινών: | SM (G652、G655、G657)· MM (OM1-OM5) | Διάμετρος καλωδίου: | 2.0, 3.0 ή προσαρμοσμένο (Simplex/duplex) |
| Απώλεια αλληλεπίδρασης: | ≤0,3dB | Απώλεια επιστροφής: | UPC SM≥50dB, APC SM≥ 60 dB, PC MM ≥ 35 dB |
| Επαναληψιμότητα: | ≤ 0,1 | Αντοχή: | ≤ 0,2dB |
| Αντοχή εφελκυσμού: | 0,9mm >5N, 2,0mm/3,0mm >70N | Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20℃~70℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -40 ℃ ~ 80 ℃ | Εξωτερικό υλικό θήκης: | PVC, LSZH, TPU |
| Μήκος: | 10M, 20M ή προσαρμοσμένο | Μάρκα Fiber: | Corning, YOFC, OFS, Δράκα |
| Επισημαίνω: | Διπλό ινώδες οπτικό καλώδιο,Καλώδιο patch οπτικών ινών LSZH PVC,SM MM UPC APC patchcord |
||
Περιγραφή προϊόντων
Καλώδιο Patch Duplex LC-FC LSZH/PVC SM/MM UPC και APC
LC-FC Duplex Καλώδιο PatchΤο καλώδιο patch οπτικής ίνας duplex LC smart αναπτύχθηκε με διπλή οπτική ίνα και δύο επιπλέον χάλκινους πείρους για σήμα μετάδοσης και διαχείρισης.
Εφαρμογές καλωδίου Patch Duplex LC-FC
- CATV
- Τηλεπικοινωνιακά δίκτυα
- Τερματισμός ενεργών συσκευών
- Τοπικά δίκτυα (LANS)
- Δίκτυα επεξεργασίας δεδομένων
- Εξοπλισμός δοκιμών
- Δίκτυα ευρείας περιοχής (WANS)
Χαρακτηριστικά καλωδίου Patch Duplex LC-FC
- Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και υψηλή απώλεια ανάκλασης
- Καλή ικανότητα εναλλαγής
- Καλή ανθεκτικότητα
- Υψηλή σταθερότητα θερμοκρασίας
- Πρότυπο: Telcordia GR-326-CORE
Προδιαγραφές καλωδίου Patch Duplex LC-FC
| Τύπος ακραίας επιφάνειας | UPC και APC |
|---|---|
| Τύπος ίνας | SM(G652 / G655 / G657);MM(OM1-OM5) |
| Διάμετρος καλωδίου | 2.0, 3.0 ή προσαρμοσμένο (Simplex/duplex) |
| Απώλεια εισαγωγής | ≤ 0.3 dB |
| Απώλεια ανάκλασης | UPC SM≥50dB, APC SM≥ 60 dB, PC MM ≥ 35 dB |
| Επαναληψιμότητα | ≤ 0.1 |
| Ανθεκτικότητα | ≤ 0.2dB |
| Δυνατότητα εναλλαγής | ≤ 0.2dB |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | Καλώδιο 0.9mm>5N Καλώδιο 2.0/3.0mm>70N |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20℃~70℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40℃~80℃ |
| Υλικό εξωτερικού περιβλήματος | PVC, LSZH, TPU |
| Ακτίνα κάμψης (Στατική/Δυναμική) | 10D/20D |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο |
Εικόνα καλωδίου Patch Duplex LC-FC
Γιατί να επιλέξετε TAKFLY
Επαγγελματίας κατασκευαστής:
- Με πάνω από 25 χρόνια εμπειρίας κατασκευής σε προϊόντα οπτικών ινών
- Περισσότεροι από 450 εργαζόμενοι συναρμολόγησης με 3 χρόνια εμπειρίας
- Περισσότεροι από 10 Μηχανικοί Έρευνας & Ανάπτυξης
- 16 Σετ Γερμανικών Εισαγόμενων Μηχανών Έγχυσης και 16 Γραμμές Παραγωγής
- Περισσότερα από 30 σετ μηχανών δοκιμών: OTDR, 3D, VFL, όργανο δοκιμής IL&RL· ελεγκτής αντοχής σε εφελκυσμό, ελεγκτής αντοχής σε συμπίεση, ελεγκτής ισχύος, ελεγκτής φωτός, κ.λπ.
- Η μάρκα OEM είναι αποδεκτή
- Έκθεση: OFC, ECOC, CommunicAsia, NETCOM, AFRICACOM, SVIAZ ICT, CommunicIndonesia, Global Source Electronic Exhibition, κ.λπ.
Έλεγχος ποιότητας
- Δειγματοληπτικός έλεγχος της εισερχόμενης επιθεώρησης πρώτων υλών πριν από την παραγωγή
- Πλήρης έλεγχος μετά την ολοκλήρωση κάθε μεμονωμένης διαδικασίας
- Πλήρης έλεγχος της παραγωγής κατά το ήμισυ
- Πλήρης έλεγχος των τελικών προϊόντων πριν από τη συσκευασία
- Δειγματοληπτικός έλεγχος πριν από την αποστολή
Παράδοση
- Δείγματα: 1-3 εργάσιμες ημέρες
- Παραγγελία μαζικής παραγωγής: 3-7 εργάσιμες ημέρες
- Συσκευασία: Πλαστική σακούλα, χαρτοκιβώτιο και παλέτα είναι διαθέσιμα σύμφωνα με το αίτημά σας
Συχνές Ερωτήσεις
Ε1: Πώς μπορώ να λάβω τον κατάλογο και τον τιμοκατάλογο σας;
Α1: Παρακαλούμε ενημερώστε μας το email σας ή επικοινωνήστε απευθείας από τον ιστότοπο για τον κατάλογο και τον τιμοκατάλογο μας
Ε2: Μπορώ να διαπραγματευτώ τις τιμές;
Α2: Ναι, μπορούμε να εξετάσουμε εκπτώσεις για πολλαπλές φορές φόρτωσης εμπορευματοκιβωτίων με μικτά αγαθά
Ε3: Πόσο θα είναι τα έξοδα αποστολής;
Α3: Εξαρτάται από το μέγεθος της αποστολής σας και τη μέθοδο αποστολής. Θα σας προσφέρουμε τη χρέωση όπως ζητήσατε
Ε4: Μπορώ να σας επισκεφτώ;
Α4: Βεβαίως, το εργοστάσιό μας βρίσκεται στη Σενζέν της Κίνας. Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας για να κλείσουμε ραντεβού
Ε5: Τι γίνεται αν υπάρχει πρόβλημα ποιότητας όταν παραλάβουμε τα αγαθά;
Α5: Εάν υπάρχει πρόβλημα ποιότητας κατά το άνοιγμα της συσκευασίας των αγαθών, μπορείτε να τραβήξετε φωτογραφίες για αναφορά μας, το τμήμα QC μας θα ελέγξει το πρόβλημα και θα σας δώσει τις καλύτερες λύσεις, Επιπλέον, θα λάβουμε επίσης μέτρα για τη βελτίωση της ποιότητας στο μέλλον
Ε6. Ποιοι είναι οι όροι συσκευασίας σας;
Α6: Γενικά, συσκευάζουμε τα αγαθά μας σε κουτιά blister και χαρτοκιβώτια, και μπορούμε επίσης να δεχτούμε προσαρμοσμένη συσκευασία από τους πελάτες
Ε7. Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής σας;
Α7: T/T 30% ως προκαταβολή, και 70% πριν από την παράδοση. Θα σας δείξουμε τις φωτογραφίες των προϊόντων και των πακέτων πριν πληρώσετε το υπόλοιπο
Ε8. Ποιοι είναι οι όροι παράδοσης σας;
Α8: EXW, FOB, CFR, CIF, DDU
Ε9. Τι γίνεται με τον χρόνο παράδοσης σας;
Α9: Γενικά, θα χρειαστούν 5-7 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της προκαταβολής σας. Ο συγκεκριμένος χρόνος παράδοσης εξαρτάται από τα αντικείμενα και την ποσότητα της παραγγελίας σας
Ε10. Μπορείτε να παράγετε σύμφωνα με τα δείγματα;
Α10: Ναι, μπορούμε να παράγουμε με τα δείγματα ή τα τεχνικά σας σχέδια
Αν ενδιαφέρεστε για τα προϊόντα μας ή έχετε οποιαδήποτε αμφιβολία, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου οποιαδήποτε στιγμή!
Αξιολογήσεις & Κριτικές
Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν




Συνολική Αξιολόγηση
Στιγμιότυπο Αξιολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι Κριτικές