μετατροπέας MEDIA 10/100/1000M
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα, Shenzhen |
| Μάρκα: | DF/OEM/Nuetral |
| Πιστοποίηση: | CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO14001 |
| Αριθμό μοντέλου: | μετατροπέας MEDIA 10/100/1000M |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | Διαπραγματεύσιμος |
|---|---|
| Τιμή: | negotiable denpend on QTY |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί κυψέλης + χαρτοκιβώτιο |
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, T/T, MoneyGram/Paypal |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 2000 αριθ./εβδομάδα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Όνομα προϊόντος: | μετατροπέας MEDIA 10/100/1000M | Μέθοδος πρόσβασης:: | 10/100/1000Mbps |
|---|---|---|---|
| Πρότυπο:: | IEEE802.3,IEEE802.3u,IEEE802.3ab ,IEEE802.3z ,IEEE802.1q,IEEE802.1p,IEEE802.1d | μήκος κύματος:: | 850nm/1310nm/1490nm/1550nm |
| Απόσταση:: | Dual Fiber MM :550m Dual Fiber SM : 10/20/30/50/80Km , Single Fiber SM : 20/40/60/80Km CAT5:100m | Χρονική καθυστέρηση:: | <10μs |
| BER:: | <1> | Ενδεικτικές λυχνίες LED:: | 1000M,100M, FX LINK/ACT, TP LINK/ACT,FDX,POWER |
| Τροφοδοτικό: | DC5V 1A (εξωτερική ισχύς), AC100-260 0,5A /DC-48 (εσωτερική ισχύς) | Απώλεια ισχύος:: | 3W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 0 ~ 50 ℃ | Ποσοστό εργασίας:: | 10/100/1000Mbps |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης:: | -40 ~ 70 °C | Διαστάσεις:: | Εξωτερικό: 94mmx70mmx26mm |
| Ακαθάριστο βάρος:: | Εξωτερικό: 0,4kg | ||
| Επισημαίνω: | Μετατροπέας μέσων gigabit με οπτική ίνα,Μετατροπέας μέσων Ethernet 10/100/1000M,Μετατροπέας οπτικών ινών με εγγύηση |
||
Περιγραφή προϊόντων
Ένας μετατροπέας πολυμέσων υψηλής απόδοσης που υποστηρίζει μετατροπή μεταξύ αυτόματης προσαρμογής 10Base-T, 100Base-TX ή 100Base-T και 1000Base-SX/LX με πλήρη αμφίδρομη λειτουργία 1000M.
- Προηγμένη λύση HIC με τσιπ χαμηλής αύξησης θερμοκρασίας εξαλείφει την ανάγκη για σύστημα ψύξης
- Εφαρμόζει έλεγχο ροής για μείωση καταιγίδας εκπομπής
- Η μονάδα οπτικο-ηλεκτρονικής ολοκλήρωσης υψηλής ποιότητας διασφαλίζει αξιόπιστη μετάδοση δεδομένων και μεγάλη διάρκεια ζωής
- Υποστηρίζει φιλτράρισμα εκπομπής, αυτόματη εκμάθηση διευθύνσεων και αυτόματη ενημέρωση
- Μηχανισμός λειτουργίας αποθήκευσης και προώθησης με μετάδοση πακέτων δεδομένων 9kbyte
- Πλήρης αμφίδρομος έλεγχος ροής ή ημιαμφίδρομες λειτουργίες πίεσης επιστροφής με αυτόματη διαπραγμάτευση
- Ολοκληρωμένες ενδεικτικές λυχνίες για διάγνωση απώλειας σύνδεσης, ηλεκτρικής και οπτικής σύνδεσης
- MTBF άνω των 50.000 ωρών, συμβατό με πρότυπα τηλεπικοινωνιακών λειτουργιών
- Ευέλικτες επιλογές οπτικής θύρας: διπλή ίνα (MM), διπλή ίνα (SM), μονή ίνα (SM)
| Μέθοδος Πρόσβασης | 10/100/1000Mbps |
|---|---|
| Πρότυπα | IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z, IEEE802.1q, IEEE802.1p, IEEE802.1d |
| Μήκος Κύματος | 850nm/1310nm/1490nm/1550nm |
| Απόσταση | Διπλή ίνα MM: 550m Διπλή ίνα SM: 10/20/30/50/80Km Μονή ίνα SM: 20/40/60/80Km CAT5: 100m |
| Μέθοδος Μετατροπής | Μετατροπή Πολυμέσων |
| Χρονική Καθυστέρηση | <10μs |
| BER | <1> |
| Ενδείξεις LED | 1000M, 100M, FX LINK/ACT, TP LINK/ACT, FDX, POWER |
| Τροφοδοτικό | DC5V 1A (εξωτερικό τροφοδοτικό), AC100-260 0.5A /DC-48 (εσωτερικό τροφοδοτικό) |
| Κατανάλωση Ισχύος | 3W |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 ~ 50 ℃ |
| Ρυθμός Λειτουργίας | 10/100/1000Mbps |
| Υγρασία Αποθήκευσης | 5%~90% |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -40~ 70 ℃ |
| Υγρασία Λειτουργίας | 5%~90% χωρίς συμπύκνωση |
| Διαστάσεις | Εξωτερικές: 94mm x 70mm x 26mm |
| Μεικτό Βάρος | Εξωτερικές: 0.4kg |
- 25+ χρόνια εμπειρίας κατασκευής σε προϊόντα οπτικών ινών
- 450+ εργαζόμενοι συναρμολόγησης με 3+ χρόνια εμπειρίας
- 10+ Μηχανικοί Έρευνας & Ανάπτυξης
- 16 Γερμανικές εισαγόμενες μηχανές έγχυσης και 16 γραμμές παραγωγής
- 30+ μηχανές δοκιμών, συμπεριλαμβανομένων OTDR, 3D, VFL, IL&RL οργάνων δοκιμών
- Διαθέσιμη επωνυμία OEM
- Συμμετοχή σε παγκόσμιες εκθέσεις: OFC, ECOC, CommunicAsia, NETCOM, AFRICACOM, SVIAZ ICT, CommunicIndonesia, Global Source Electronic Exhibition
- Επιθεώρηση εισερχόμενων πρώτων υλών πριν την παραγωγή
- Πλήρης επιθεώρηση μετά από κάθε μεμονωμένη διαδικασία
- Ολοκληρωμένοι έλεγχοι ημιτελών προϊόντων
- Επιθεώρηση τελικών προϊόντων πριν τη συσκευασία
- Έλεγχοι δειγματοληψίας πριν την αποστολή
- Δείγματα: 1-3 εργάσιμες ημέρες
- Μαζική Παραγγελία Παραγωγής: 3-7 εργάσιμες ημέρες
- Συσκευασία: Πλαστική σακούλα, χαρτοκιβώτιο και παλέτα διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος
Εάν ενδιαφέρεστε για τα προϊόντα μας ή έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας οποιαδήποτε στιγμή!




Συνολική Αξιολόγηση
Στιγμιότυπο Αξιολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι Κριτικές