LC-LC Polarity switchable Uniboot Patch cord
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Shenzhen, Κίνα |
| Μάρκα: | Takfly/OEM |
| Πιστοποίηση: | CE, ROHS, REACH |
| Αριθμό μοντέλου: | Υποδοχή LC-LC Uniboot |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 100 τεμ |
|---|---|
| Τιμή: | Can be negotiated |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | σπαθί + κουτί + κουτί |
| Χρόνος παράδοσης: | 3-7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 τμχ το μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Ονομα: | Σύνδεσμος οπτικών ινών | Τύπος: | Υποδοχή LC-LC Uniboot |
|---|---|---|---|
| Τύπος προσώπου τελών: | UPC | Τρόπος: | SM(G652、G655、G657);MM(OM1-OM5) |
| Απώλεια εισαγωγής: | ≤ 0,3db | Απώλεια επιστροφής: | UPC SM ≥ 50dB , UPC MM ≥ 35 dB |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+60 ℃ | Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Φερρουλή: | 1,25 mm (CCTC). | ||
| Επισημαίνω: | LC-LC Uniboot ινώδες καλώδιο επικάλυψης,polarity switchable fiber optic cable,LC-LC uniboot patch cord with warranty |
||
Περιγραφή προϊόντων
Διάταξη LC-LC Polarity Switchable Uniboot Patch Cord
Υψηλής απόδοσης καλώδιο δέσμης οπτικών ινών με διακόπτη πολικότητας για αποτελεσματική διαχείριση καλωδίων και αξιόπιστη σύνδεση.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
- Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και υψηλή απώλεια αντανάκλασης
- Εναλλακτικός πόλιος
- Καλή ικανότητα ανταλλαγής
- Καλή αντοχή
- Σταθερότητα σε υψηλές θερμοκρασίες
- Πρότυπο: Telcordia GR-326-CORE
Εφαρμογές
- Καλωδιακή τηλεόραση
- Δίκτυα τηλεπικοινωνιών
- Τερματισμός της ενεργού συσκευής
- Δίκτυα τοπικής περιοχής (LANS)
- Δίκτυα επεξεργασίας δεδομένων
- Εξοπλισμός δοκιμής
- Δίκτυα ευρείας περιοχής (WANS)
Τεχνικές παραμέτρους
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Τύπος άκρου της επιφάνειας | ΕΥΠ |
| Τύπος ινών | SM (G652,G655,G657)· MM (OM1-OM5) |
| Διάμετρος καλωδίου | 2.0/3.0mm ή προσαρμοσμένο |
| Απώλεια εισαγωγής | ≤ 0,3dB |
| Απώλεια απόδοσης | UPC SM ≥ 50dB, UPC MM ≥ 35 dB |
| Επαναληψιμότητα | ≤ 0.1 |
| Δυνατότητα | ≤ 0,2 dB |
| Αντικατάστατη | ≤ 0,2 dB |
| Μέλος της Δύναμης | Κεβλάρ |
| Δυνατότητα τράβηξης | > 60N |
| Φερρουλή | 1.25mm (CCTC) |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C~60°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C~60°C |
| Υλικό εξωτερικής κάλυψης | PVC, LSZH |
| Ράδιο κάμψης (στατική/δυναμική) | 10D/20D |
| Διάρκεια | Προσαρμοσμένο |
Σχετικές λύσεις
Εύκολο στη λειτουργία σύνδεσμος για άμεση χρήση σε εφαρμογές ONU, με αντοχή στερέωσης άνω των 5 kg. Συχνά χρησιμοποιείται σε έργα FTTH για επανάσταση δικτύου,μείωση των απαιτήσεων για τις πρίζες και τους προσαρμογείς για την εξοικονόμηση δαπανών του έργου.
Συμφωνητική με 86 τυπικές πρίζες και προσαρμογείς, επιτρέποντας συνδέσεις μεταξύ καλωδίων πτώσης και καλωδίων επικάλυψης.
Τεχνική υποστήριξη και υπηρεσίες
- Βοήθεια των πελατών στην εύρεση του κατάλληλου συνδετήρα οπτικών ινών για τις εφαρμογές τους
- Παροχή τεχνικών συμβουλών και συμβουλών σχετικά με την εγκατάσταση συνδέσμων οπτικών ινών
- Προσφέρουμε υπηρεσία μετά την πώληση και συντήρηση για τις συνδέσεις οπτικών ινών μας
- Διασφάλιση της υψηλότερης ποιότητας των προϊόντων συνδέσεων οπτικών ινών
- Παροχή 24/7 εξυπηρέτησης πελατών
- Παροχή υπηρεσιών εγγύησης για τους συνδέσμους οπτικών ινών μας
Συσκευή και αποστολή
- Συσκευάζεται σε χαρτόνια κιβώτια με προστατευτικό στρώμα αφρού
- Μεταφέρεται μέσω αξιόπιστου μεταφορέα
- Όλες οι παραγγελίες αποστέλλονται εντός 24 ωρών από την πληρωμή
Συχνές Ερωτήσεις
Ποιο είναι το εμπορικό σήμα αυτού του συνδετήρα οπτικών ινών;
Το εμπορικό σήμα είναι Takfly/OEM.
Ποιος είναι ο αριθμός μοντέλου αυτού του συνδετήρα οπτικών ινών;
Ο αριθμός μοντέλου είναι οπτική ίνα γρήγορη σύνδεση.
Πού γίνεται αυτό το προϊόν;
Αυτό το προϊόν κατασκευάζεται στο Σενζέν της Κίνας.
Ποιος είναι ο σκοπός αυτού του συνδετήρα οπτικών ινών;
Αυτός ο σύνδεσμος οπτικών ινών χρησιμοποιείται για την σύνδεση καλωδίων οπτικών ινών γρήγορα και εύκολα.
Με τι είδη καλωδίων οπτικών ινών μπορεί να χρησιμοποιηθεί ο σύνδεσμος;
Ο σύνδεσμος αυτός μπορεί να χρησιμοποιηθεί με καλώδια οπτικών ινών μονοτρόπου και πολυτρόπου.
Αξιολογήσεις & Κριτικές
Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν




Συνολική Αξιολόγηση
Στιγμιότυπο Αξιολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι Κριτικές