LC Square Bare Fiber Adapter SM/MM Low IL 0,2dB High Performance
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα, Shenzhen |
| Μάρκα: | DF/OEM/Nuetral |
| Πιστοποίηση: | CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO14001 |
| Αριθμό μοντέλου: | LC Square Bare Fiber Adapter SM/MM Low IL 0,2dB High Performance |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | Διαπραγματεύσιμος |
|---|---|
| Τιμή: | negotiable denpend on QTY |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί κυψέλης + χαρτοκιβώτιο |
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Δυτική Ένωση, T/T, MoneyGram/Paypal |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 1000 τμχ/ημέρα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Όνομα προϊόντος: | LC Square Bare Fiber Adapter SM/MM Low IL 0,2dB High Performance | Στερεώστε την εσωτερική διάμετρο του: | 125/126/127μ |
|---|---|---|---|
| Δακτύλιος Εξωτερική διάμετρος: | 2,5mm /1,25mm | Απώλεια αλληλεπίδρασης: | <0,2 dB |
| Απώλεια επιστροφής: | <0,2 dB | Τύποι οπτικών ινών: | SM/mm |
| Συχνότητα βύσματος και τραβήγματος: | - 1000 φορές | Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης (℃): | -40℃~+ 80℃ |
| Πιστοποιητικό: | CE/ROHS/REACH | ||
| Επισημαίνω: | Διάτακτη οπτικών ινών LC,Διορθωτής ινών SM/MM χαμηλό IL,υψηλής απόδοσης ενσωματωτής γυμνών ινών |
||
Περιγραφή προϊόντων
Προσαρμογέας LC Square Bare Fiber SM/MM Low IL 0.2dB Υψηλής Απόδοσης
Προσαρμογέας LC Square Bare Fiber SM/MM Low IL 0.2dB Υψηλής Απόδοσης
Επισκόπηση Προσαρμογέα LC Square Bare Fiber
Ο προσαρμογέας οπτικής ίνας είναι ένα βοηθητικό εργαλείο για τη δοκιμή δεδομένων οπτικών ινών. Επειδή η οπή του βύσματος του προσαρμογέα και η οπτική ίνα περνούν μέσα από την οπή χωρίς εποξειδική κόλλα και οποιοδήποτε μέσο, η οπτική ίνα είναι εύκολο να εισαχθεί και να αφαιρεθεί και να χρησιμοποιηθεί επανειλημμένα, και έχει χαμηλή απώλεια εισαγωγής και είναι εύκολο στη χρήση.
Εφαρμογές Προσαρμογέα LC Square Bare Fiber
- Λειτουργία σε οπτική ίνα, προσωρινή σύνδεση OTDR, μετρητή οπτικής ισχύος, πηγής φωτός και άλλων θυρών οπτικών ινών δεδομένων και εξοπλισμού οργάνων δοκιμών
- Προσωρινή σύνδεση οπτικής ίνας και επισκευή έκτακτης ανάγκης οπτικής ίνας
- Η χρήση οπτικής ίνας με ελαστικό σφιγκτήρα, η δοκιμή οπτικής ίνας είναι πιο στρογγυλή, ο προσαρμογέας οπτικής ίνας έχει λιγότερο αντίκτυπο, οι κατασκευαστές συσκευών για καλύτερη δοκιμή
Χαρακτηριστικά Προσαρμογέα LC Square Bare Fiber
- Εύκολο στη χρήση, διαισθητικό, μπορεί να παρατηρηθεί με γυμνό μάτι
- Διατίθενται οπτικές ίνες μονής λειτουργίας και πολλαπλών λειτουργιών
- Η χρήση μοναδικού σχεδίου σφιγκτήρα οπτικής ίνας με μεταλλικό φύλλο, ασφαλές, αξιόπιστο, χαμηλή απώλεια εισαγωγής
- Οι εσωτερικές οπές και οι οπές διέλευσης είναι απαλλαγμένες από εποξειδική κόλλα και οποιοδήποτε μέσο, εύκολη εισαγωγή οπτικής ίνας, αφαίρεση και πολλαπλή επαναχρησιμοποίηση
- Οι ακροδέκτες και οι μονάδες σύνδεσης μπορούν να αντικατασταθούν, το μέγεθος του ακροδέκτη και του συνδετήρα μπορεί να προσαρμοστεί και να ποικίλει
Παράμετροι Προσαρμογέα FC Round Bare Fiber
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Εσωτερική διάμετρος ακροδέκτη | 125/126/127μm |
| Εξωτερική διάμετρος ακροδέκτη | 2.5mm / 1.25mm |
| Απώλεια εισαγωγής | <0.2dB |
| Επαναληψιμότητα | <0.2dB |
| Τύποι οπτικών ινών | SM/MM |
| Συχνότητα σύνδεσης και αποσύνδεσης | >1000 φορές |
| Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης | -40℃ έως +80℃ |
Γιατί να επιλέξετε TAKFLY
Αριστεία Κατασκευής
- Πάνω από 25 χρόνια εμπειρίας κατασκευής σε προϊόντα οπτικών ινών
- Περισσότεροι από 500 εργαζόμενοι συναρμολόγησης με 5+ χρόνια εμπειρίας
- 10+ Μηχανικοί Έρευνας & Ανάπτυξης αφιερωμένοι στην καινοτομία προϊόντων
- 16 σετ εισαγόμενων μηχανών έγχυσης από τη Γερμανία και 16 γραμμές παραγωγής
- 30+ σετ εξοπλισμού δοκιμών, συμπεριλαμβανομένων OTDR, 3D, VFL, οργάνων δοκιμών IL & RL, ελεγκτών αντοχής σε εφελκυσμό, ελεγκτών αντοχής σε συμπίεση, ελεγκτών μετρητών ισχύος και ελεγκτών φωτός
- Διαθέσιμη επωνυμία OEM
- Τακτική συμμετοχή σε μεγάλες εκθέσεις του κλάδου: OFC, ECOC, CommunicAsia, NETCOM, AFRICACOM, SVIAZ ICT, CommunicIndonesia, Global Source Electronic Exhibition
Έλεγχος Ποιότητας
- Επιθεώρηση εισερχόμενων πρώτων υλών με δειγματοληπτικούς ελέγχους πριν από την παραγωγή
- Ολοκληρωμένη επιθεώρηση μετά από κάθε διαδικασία κατασκευής
- Ενδελεχής επιθεώρηση των ημιτελών προϊόντων
- Πλήρης επιθεώρηση τελικών προϊόντων πριν από τη συσκευασία
- Τελικοί δειγματοληπτικοί έλεγχοι πριν από την αποστολή
Παράδοση & Συσκευασία
- Δείγματα: 1-3 εργάσιμες ημέρες
- Παραγγελίες μαζικής παραγωγής: 3-7 εργάσιμες ημέρες
- Ευέλικτες επιλογές συσκευασίας: Πλαστικές σακούλες, χαρτοκιβώτια και παλέτες διαθέσιμες σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη
Ενδιαφέρεστε για τα προϊόντα μας ή έχετε ερωτήσεις;
Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας οποιαδήποτε στιγμή για περισσότερες πληροφορίες ή τεχνική υποστήριξη.
Αξιολογήσεις & Κριτικές
Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν




Συνολική Αξιολόγηση
Στιγμιότυπο Αξιολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι Κριτικές