Καλώδιο σύνδεσης LC Uniboot με διακόπτη πολικότητας, χαμηλή απώλεια εισαγωγής και σχεδιασμό υψηλής πυκνότητας για κέντρα δεδομένων
Λεπτομέρειες:
| Μάρκα: | Takfly/DF |
| Πιστοποίηση: | CE, ROHS, ISO14001, ISO9001, CPR,ANATEL,REACH |
| Αριθμό μοντέλου: | TK-MPO-PC |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | διεθνής συσκευασία εξαγωγής |
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες (εξαρτάται από την ποσότητα) |
| Όροι πληρωμής: | TT 100% |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 3000 τμχ/ημέρα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| υλικό θήκης: | PVC | Λειτουργία μήκους κύματος: | 1310/1550nm |
|---|---|---|---|
| Απώλεια εισαγωγής: | 0,3dB | Εναλλακτικότης: | ≤0,2dB |
| Πόλωση: | Τύπος Α, Β ή Γ | Ποσότητα ινών: | 24 |
| Τρόπος: | ΣΜ ΜΜ | Σιδηροϋλικό: | Κεραμικός |
Περιγραφή προϊόντων
Αυτό το καλώδιο patch οπτικών ινών υψηλής απόδοσης διαθέτει σχεδιασμό uniboot με δυνατότητα εναλλαγής πολικότητας, επιτρέποντας την αποτελεσματική διαχείριση καλωδίων και την απλοποιημένη μετατροπή πολικότητας χωρίς την ανάγκη πρόσθετων εργαλείων. Η καινοτόμος κατασκευή uniboot ενσωματώνει δύο ίνες σε ένα ενιαίο, ανθεκτικό στην έλξη περίβλημα, μειώνοντας σημαντικά τον όγκο των καλωδίων και βελτιώνοντας τη ροή του αέρα σε περιβάλλοντα υψηλής πυκνότητας.
Σχεδιασμένο για αξιόπιστη συνδεσιμότητα, αυτό το καλώδιο patch προσφέρει εξαιρετική οπτική απόδοση, εξασφαλίζοντας χαμηλή απώλεια εισαγωγής και υψηλή απώλεια επιστροφής για σταθερή, υψηλής ταχύτητας μετάδοση δεδομένων. Ιδανικό για κέντρα δεδομένων και τηλεπικοινωνιακές εφαρμογές, συνδυάζει σχεδιασμό εξοικονόμησης χώρου με λειτουργική ευελιξία για την υποστήριξη εξελισσόμενων δικτυακών υποδομών.
- Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και υψηλή απώλεια ανάκλασης
- Καλή ανθεκτικότητα και δυνατότητα εναλλαγής
- Εναλλαγή πολικότητας
- Υψηλή σταθερότητα θερμοκρασίας
- Πρότυπο: Telcordia GR-326-CORE
- Τοπικά δίκτυα (LANS)
- Δίκτυα ευρείας περιοχής (WANS)
- Δίκτυα επεξεργασίας δεδομένων
- Τηλεπικοινωνιακά δίκτυα
- Τερματισμός ενεργών συσκευών
- Εξοπλισμός δοκιμών
- CATV
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Τύπος ακραίας επιφάνειας | UPC |
| Τύπος ίνας | SM (G652, G655, G657); MM (OM1 OM5) |
| Διάμετρος καλωδίου | 2.0/3.0mm ή προσαρμοσμένο |
| Απώλεια εισαγωγής | ≤ 0.3dB |
| Απώλεια επιστροφής | UPC SM ≥ 50dB, UPC MM ≥ 35dB |
| Επαναληψιμότητα | ≤ 0.1 |
| Ανθεκτικότητα | ≤ 0.2dB |
| Δυνατότητα εναλλαγής | ≤ 0.2dB |
| Μέλος αντοχής | Kevlar |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | >60N |
| Φερρούλη | 1.25mm (CCTC) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20℃ ~ 60℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20℃ ~ 60℃ |
| Υλικό εξωτερικού περιβλήματος | PVC, LSZH |
| Ακτίνα κάμψης (Στατική/Δυναμική) | 10D/20D |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο |
Σχεδιασμένος για άμεση χρήση σε εφαρμογές ONU, αυτός ο εύχρηστος σύνδεσμος διαθέτει αντοχή στερέωσης που υπερβαίνει τα 5 kg, εξασφαλίζοντας ασφαλή και αξιόπιστη εγκατάσταση. Υιοθετείται ευρέως σε έργα FTTH για αναβαθμίσεις δικτύων, βοηθώντας στη μείωση της ανάγκης για πρίζες και προσαρμογείς, μειώνοντας έτσι το συνολικό κόστος του έργου.
Συμβατή με πρίζες και προσαρμογείς προτύπου 86, η λύση επιτρέπει απρόσκοπτες συνδέσεις μεταξύ καλωδίων πτώσης και καλωδίων patch. Η πρίζα προτύπου 86 είναι σχεδιασμένη με μοναδικό τρόπο που παρέχει ολοκληρωμένη προστασία για τη διεπαφή σύνδεσης.
Βοηθούμε τους πελάτες στην επιλογή των καταλληλότερων συνδέσμων οπτικών ινών για τις συγκεκριμένες εφαρμογές τους, παρέχοντας εξειδικευμένη τεχνική συμβουλευτική και καθοδήγηση καθ' όλη τη διάρκεια της διαδικασίας εγκατάστασης. Η ολοκληρωμένη υποστήριξη μετά την πώληση περιλαμβάνει υπηρεσίες συντήρησης για τη διασφάλιση μακροπρόθεσμης αξιοπιστίας. Δεσμευόμαστε να παρέχουμε προϊόντα συνδέσμων οπτικών ινών υψηλότερης ποιότητας, υποστηριζόμενα από εξυπηρέτηση πελατών 24/7 και ένα ισχυρό πρόγραμμα εγγύησης.
- Συσκευασμένο σε χαρτοκιβώτιο με αφρώδη επένδυση για προστασία
- Αποστέλλεται μέσω αξιόπιστου μεταφορέα
- Όλες οι παραγγελίες αποστέλλονται εντός 24 ωρών από την πληρωμή
- Παρακαλούμε στείλτε μας το ερώτημά σας, συμπεριλαμβανομένου του ονόματος του προϊόντος, των προδιαγραφών, της ποσότητας και του λιμένα προορισμού (για προσφορές FOB/CIF/CFR)
- Θα σας παρέχουμε επίσημη προσφορά με τον χρόνο παράδοσης
- Μετά την επιβεβαίωση, θα εκδώσουμε Τιμολόγιο Προφόρμας (PI) με τα τραπεζικά μας στοιχεία
- Η παραγωγή ξεκινά μετά τη λήψη της πληρωμής
- Θα επιβεβαιώσουμε τα στοιχεία του παραλήπτη μαζί σας πριν από την αποστολή
- Ένας αριθμός παρακολούθησης θα παρασχεθεί κατά την αποστολή





Συνολική Αξιολόγηση
Στιγμιότυπο Αξιολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι Κριτικές