10G OEO Fiber Media Converter 3R Repeater SFP+ σε SFP+—— Υψηλή απόδοση και απόδοση
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα, Shenzhen |
| Μάρκα: | DF/OEM/Nuetral |
| Πιστοποίηση: | CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO14001 |
| Αριθμό μοντέλου: | 10G OEO Fiber Media Converter 3R Repeater SFP+ σε SFP+—— Υψηλή απόδοση και απόδοση |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | Διαπραγματεύσιμος |
|---|---|
| Τιμή: | negotiable denpend on QTY |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί κυψέλης + χαρτοκιβώτιο |
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Δυτική Ένωση, T/T, MoneyGram/Paypal |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 2000 αριθ./εβδομάδα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Όνομα προϊόντος: | 10G OEO Fiber Media Converter 3R Repeater SFP+ σε SFP+—— Υψηλή απόδοση και απόδοση | Ταχύτητα μετάδοσης: | 10Gb/s (9,95Gb/s-11,35Gb/s) |
|---|---|---|---|
| Πρωτόκολλα: | IEEE802.3ae (10Gbase-SR/LR/ER/ZR/LRM) | Τύπος πρόσβασης: | 10g LAN/ 10G WAN |
| Απαίτηση ισχύος: | Αυτόνομο: DC12V 4A | Απόσταση μετάδοσης:: | 550μ ~ 100χλμ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 0~50°C | Υγρασία: | 5%~ 90% |
| Διάσταση: | Αυτόνομο: 125mm (Π)×85mm(D)×28mm(Υ) | ||
| Επισημαίνω: | 10G OEO μετατροπέας ινών μέσων,Μετατροπέας ινών SFP+ σε SFP+,επαναλήπτης οπτικών ινών υψηλών επιδόσεων |
||
Περιγραφή προϊόντων
10G OEO Fiber Media Converter 3R Repeater SFP+ σε SFP+ – Υψηλή απόδοση και απόδοση
Το 10G-OEO είναι ο προηγμένος μετατροπέας 10G OEO (Repeater 3R) της TAKFLY με υποδοχές SFP+ σε SFP+, που χρησιμοποιεί αρχές οπτικής-ηλεκτρικής-οπτικής μετατροπής για να επιτρέψει την αναγέννηση οπτικού σήματος, την ενίσχυση, τον επαναχρονισμό και τη μετατροπή μήκους κύματος. Αυτή η λύση λειτουργεί άψογα με την πολυπλεξία διαίρεσης χονδροειδούς/πυκνού μήκους κύματος για την επίτευξη αποτελεσματικής μετάδοσης WDM, ενισχύοντας την ικανότητα επικοινωνίας και επεκτείνοντας το εύρος ζώνης δικτύου με οικονομικά αποδοτική και εύκολη στη διαχείριση λειτουργία.
Σενάρια εφαρμογής
- Κανάλι ινών 10G 10G WAN/LAN
- 10G POS OTN OTU-2
- SONET OC-192, SDH STM-64
- 1310nm/1550nm/CWDM/DWDM
Βασικά Χαρακτηριστικά
- 3R Repeater (Επανενίσχυση, Επαναμόρφωση και Επαναχρονισμός)
- Υποστήριξη Jumbo Frame
- Διαφανής Μεταφορά με πολύ μικρή καθυστέρηση
- Υποστήριξη μήκους κύματος DWDM/CWDM σύμφωνα με το ITUT
- Υποστήριξη λειτουργίας DMI για μονάδα ινών SFP+/XFP
- Υποστήριξη λειτουργίας δοκιμής Loopback
- Υποστήριξη διαχείρισης Web
- Οθόνη LED Full State
- Εύκολη εγκατάσταση
Διαστάσεις
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Λειτουργία εξοπλισμού | 3R Repeater |
|---|---|
| Ταχύτητα μετάδοσης | 10Gb/s (9,95Gb/s-11,35Gb/s) |
| Πρωτόκολλα | IEEE802.3ae (10Gbase-SR/LR/ER/ZR/LRM) |
| Τύπος πρόσβασης | 10G LAN/10G WAN |
| Μέγιστος ρυθμός προώθησης πακέτων | 14.880.950/S |
| Πληροφορίες διαχείρισης δικτύου | Ανίχνευση μονάδας ινών SFP+ ή XFP, λειτουργία DMI (Θερμοκρασία, Τάση, Οπτική ισχύς), Ανιχνευτής κατάστασης σύνδεσης, Λειτουργία δοκιμής Ενεργοποίηση/Απενεργοποίηση Loopback, Επιλογή ρυθμού (10Gbase-Lan ή Wan) |
| Τύπος διεπαφής | Τύπος A: SFP+ Προς/Από SFP+ Τύπος B: SFP+ Προς/Από XFP Τύπος C: XFP Προς/Από XFP |
| Απόσταση μετάδοσης | Έως μονάδα SFP+ (Μέγ. 40 χλμ.) Έως μονάδα XFP (Μέγιστο 80 Km) |
| Απαίτηση ισχύος | Αυτόνομο: DC12V 4A |
| Εργασιακό Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0~50°C Υγρασία: 5%~90% (χωρίς συμπύκνωση) |
| Διάσταση | Αυτόνομο: 125mm (Π)×85mm(D)×28mm(Υ) |
Εικόνα προϊόντος
Γιατί να επιλέξετε το TAKFLY;
- 26+ χρόνια εμπειρίας στην κατασκευή προϊόντων οπτικών ινών
- 450+ έμπειροι εργάτες συναρμολόγησης με 3+ χρόνια εμπειρίας
- 10+ αφοσιωμένοι μηχανικοί Ε&Α που οδηγούν σε συνεχή καινοτομία
- 16 μηχανές έγχυσης που εισάγονται στη Γερμανία και προηγμένες γραμμές παραγωγής
- 30+ εξοπλισμός δοκιμών, συμπεριλαμβανομένων οργάνων δοκιμών OTDR, 3D, VFL, IL & RL
- Ολοκληρωμένες δοκιμές ποιότητας με δοκιμαστές αντοχής σε τάση και αντίσταση σύνθλιψης
- Δοκιμαστές μετρητών ισχύος και ελεγκτές φωτός για διασφάλιση ποιότητας
- Αποδεκτή επωνυμία OEM
- Τακτική συμμετοχή σε μεγάλες βιομηχανικές εκθέσεις παγκοσμίως
Διαδικασία ποιοτικού ελέγχου
- Επιτόπιοι έλεγχοι πρώτων υλών κατά την εισερχόμενη επιθεώρηση
- Πλήρης έλεγχος μετά την ολοκλήρωση κάθε παραγωγικής διαδικασίας
- Ολοκληρωτικοί μισοτελειωμένοι έλεγχοι παραγωγής
- Ενδελεχής επιθεώρηση τελικού προϊόντος πριν από τη συσκευασία
- Τελικοί επιτόπιοι έλεγχοι πριν από την αποστολή
Πληροφορίες Παράδοσης
- Δείγματα: 1-3 εργάσιμες ημέρες
- Παραγγελίες Μαζικής Παραγωγής: 3-7 εργάσιμες ημέρες
- Συσκευασία: Πλαστικές σακούλες, χαρτοκιβώτια και παλέτες διαθέσιμες ανά απαίτηση πελάτη
Συχνές Ερωτήσεις
Πώς μπορώ να λάβω τον κατάλογο και τον τιμοκατάλογο σας;
Δώστε το email σας ή τα στοιχεία επικοινωνίας σας μέσω του ιστότοπού μας για να λάβετε τον κατάλογό μας και τον τιμοκατάλογο μας.
Μπορώ να διαπραγματευτώ τις τιμές;
Ναι, ενδέχεται να εξετάσουμε εκπτώσεις για πολλά φορτία εμπορευματοκιβωτίων μικτών εμπορευμάτων.
Πόσα θα είναι τα έξοδα αποστολής;
Οι χρεώσεις αποστολής εξαρτώνται από το μέγεθος αποστολής και τη μέθοδο αποστολής. Θα παρέχουμε χρεώσεις κατόπιν αιτήματος.
Μπορώ να σε επισκεφτώ;
Σίγουρα! Το εργοστάσιό μας βρίσκεται στο Shenzhen της Κίνας. Επικοινωνήστε μαζί μας για να προγραμματίσετε ένα ραντεβού.
Τι γίνεται αν υπάρχει πρόβλημα ποιότητας όταν παραλαμβάνουμε τα αγαθά;
Εάν αντιμετωπίσετε προβλήματα ποιότητας κατά την αποσυσκευασία, τραβήξτε φωτογραφίες για αναφορά. Το τμήμα QC μας θα διερευνήσει και θα παρέχει τις καλύτερες λύσεις και θα εφαρμόσουμε βελτιώσεις για τη μελλοντική παραγωγή.
Ποιοι είναι οι όροι συσκευασίας σας;
Συνήθως συσκευάζουμε τα προϊόντα σε κουτιά με κυψέλες και χαρτοκιβώτια, αλλά μπορούμε να εξυπηρετήσουμε προσαρμοσμένα αιτήματα συσκευασίας.
Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής σας;
T/T 30% κατάθεση, με υπόλοιπο 70% πριν από την παράδοση. Παρέχουμε φωτογραφίες προϊόντων και συσκευασίας πριν την τελική πληρωμή.
Ποιοι είναι οι όροι παράδοσης;
EXW, FOB, CFR, CIF, DDU
Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;
Γενικά 5-7 εργάσιμες ημέρες μετά τη λήψη της προκαταβολής. Ο συγκεκριμένος χρόνος εξαρτάται από τα προϊόντα και την ποσότητα παραγγελίας.
Μπορείτε να παράγετε σύμφωνα με δείγματα;
Ναι, μπορούμε να κατασκευάσουμε προϊόντα με βάση τα δείγματα ή τα τεχνικά σας σχέδια.
Εάν ενδιαφέρεστε για τα προϊόντα μας ή έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας ανά πάσα στιγμή!
Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν



