48Cores SC-SC προ-αποκλεισμένος Breakout Patchcord για κέντρο δεδομένων τηλεπικοινωνιών
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | OEM |
| Πιστοποίηση: | ISO, CE RoHS |
| Αριθμό μοντέλου: | TK-PrePC-SC-SC-48F |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 |
|---|---|
| Τιμή: | USD20-60/pc |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ξύλινος δίσκος άξονα |
| Χρόνος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 τμχ το μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Τύπος ινών: | SM/mm | Προσαρμογή: | Ναί |
|---|---|---|---|
| Επισημαίνω: | 48 πυρήνες SC-SC ινώδους οπτικής σύνδεσης,Προεπιλεγμένο σύνδεσμο για τηλεπικοινωνίες,Διάταξη διακοπτών από ίνες οπτικής για κέντρα δεδομένων |
||
Περιγραφή προϊόντων
48 πυρήνες SC-SC προεπιλεγμένες ίνες οπτικής ράβδου
Η TAKFLY παρέχει καλώδια υψηλής ποιότητας για εσωτερικές και εξωτερικές εφαρμογές, με διαχωριστικές διαμορφώσεις από 8 έως 144 πυρήνες.,και MU, με διάφορους τύπους διακοπής, συμπεριλαμβανομένων γυμνών ινών, διαμέτρου 0,9 mm, 1,2 mm, 2,0 mm και 3,0 mm.
Όλα τα προϊόντα καλωδίων προετοιμασίας είναι προσαρμοσμένα για να ανταποκριθούν στις συγκεκριμένες απαιτήσεις των πελατών.και δομή καλωδίων.
Επιλεγμένη σιδηροτροχιά υψηλής ποιότητας
Τα προετοιμασμένα κορδόνια για την διάσπαση οπτικών ινών διαθέτουν υψηλής ποιότητας κεραμικά σιδεράκια, επαγγελματική τεχνολογία γυάλωσης,και ακριβής οπτική αντιστοίχιση της τελικής επιφάνειας για την επίτευξη σταθερής μετάδοσης και αποτελεσματικών συνδέσεων.
Σκληρή διασφάλιση ποιότητας
Τα προετοιμασμένα καλώδια TAKFLY για την διάσπαση της οπτικής ινών υποβάλλονται σε 100% δοκιμές για να διασφαλιστεί η συμμόρφωση με τα πρότυπα της βιομηχανίας και να ικανοποιούνται οι απαιτήσεις των χρηστών.
Εφαρμογές
Τα προεπιλεγμένα καλώδια διάσπασης οπτικών ινών υποστηρίζουν ποικίλες εφαρμογές, όπως:
- Συστήματα CATV
- Δικτυακά δίκτυα LAN και WAN
- Δίκτυα τηλεπικοινωνιών
- Κέντρα δεδομένων
- Δίκτυα επεξεργασίας δεδομένων
- Εξοπλισμός δοκιμής
Τεχνικές προδιαγραφές
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Τύπος τελικής όψης | UPC και APC |
| Τύπος ινών | SM (G652, G655, G657)· MM (OM1-OM5) |
| Απώλεια εισαγωγής | ≤ 0,3dB |
| Επιστροφή απώλειας | UPC SM≥50dB, APC SM≥60dB, UPC MM≥35dB |
| Επαναληψιμότητα | ≤0.1 |
| Δυνατότητα | ≤ 0,2dB |
| Αντικατάστατη | ≤ 0,2dB |
| Δυνατότητα τράβηξης | > 70N |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -40°C έως 80°C |
| Υλικό εξωτερικής κάλυψης | PVC, LSZH, PU |
| Ράδιο κάμψης (στατικό/δυναμικό) | 10D/20D |
| Διάρκεια | Προσαρμοσμένο |
Αξιολογήσεις & Κριτικές
Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν










Συνολική Αξιολόγηση
Στιγμιότυπο Αξιολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι Κριτικές