Διακλαδωτής οπτικών ινών MPO-CS Patch Cord PVC/LSZH SM/MM
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα, Shenzhen |
| Μάρκα: | DF/OEM/Nuetral |
| Πιστοποίηση: | CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO14001 |
| Αριθμό μοντέλου: | MPO-CS Breakout Fiber Patch Cord |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | Διαπραγματεύσιμος |
|---|---|
| Τιμή: | negotiable denpend on QTY |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί κυψέλης + χαρτοκιβώτιο |
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Δυτική Ένωση, T/T, MoneyGram/Paypal |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 1000pcs/ημέρα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Όνομα προϊόντος: | MPO-CS Breakout Fiber Patch Cord | Τύπος προσώπου τελών: | UPC και APC. PC και APC |
|---|---|---|---|
| Τύπος ινών: | SM(G652、G655、G657);MM(OM1-OM5) | Διάμετρος καλωδίου: | 2.0、3.0 ή εξατομικευμένο (simplex/duplex) |
| Απώλεια εισαγωγής: | ≤ 0,3 DB | Απώλεια επιστροφής: | UPC SM≥50dB, APC SM≥ 60 dB, PC MM ≥ 35 dB |
| Επαναληψιμότητα: | ≤ 0,1 | Μήκος κύματος: | SM:1310/1550 MM:850/1300 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20℃~70℃ | Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -40 ℃ ~ 80 ℃ |
| Εξωτερικό υλικό θήκης: | PVC, LSZH | Ακτίνα κάμψης (Στατική/Δυναμική): | 10D/20D |
| Μήκος: | Προσαρμοσμένο | Μάρκα Fiber: | Corning, YOFC, OFS, Δράκα |
Περιγραφή προϊόντων
Καλώδιο οπτικής ίνας MPO-CS PVC/LSZH SM/MM
Περιγραφή καλωδίου MPO-CS
Το καλώδιο διακλάδωσης MPO-CS αποτελείται γενικά από τέσσερα στοιχεία: κύριο καλώδιο, καλώδιο διακλάδωσης, συσκευή διακλάδωσης και σύνδεσμο. Και το κύριο καλώδιο πολλαπλών πυρήνων είναι βολικό για τη διαχείριση καλωδίωσης και δεν μπερδεύεται εύκολα, καθιστώντας το ιδανικό προϊόν για οπτική καλωδίωση σε περιβάλλον υψηλής πυκνότητας.
Καλώδιο MPO-CS Εφαρμογές
- Ασύγχρονη Λειτουργία Μετάδοσης (ATM)
- Gigabit Ethernet
- Διασύνδεση ενεργών συσκευών/πομποδεκτών
- CATV, Βίντεο και Πολυμέσα
- Εγκαταστάσεις χώρου
- Τηλεπικοινωνιακά Δίκτυα
-
Παράλληλη οπτική διασύνδεση μεταξύ καρτών PC και πάνελ διασύνδεσης
-
Βιομηχανικές & Τηλεπικοινωνίες
-
Διασύνδεση για μονάδες O/E
-
Συνδέσεις μεταξύ οπτικών διακοπτών
- Καλύπτει διάφορες απαιτήσεις της αγοράς και των πελατών
Καλώδιο MPO-CSΧαρακτηριστικά
- Περίβλημα MT ακριβείας
- Περίβλημα MT ακριβείας
- Συμπαγής σχεδιασμός, έως 4,8,12,24 ίνες
- Συμβατό με IEC 61754-7
- Συμβατό με EIA/TIA-604-5
Καλώδιο MPO-CSΠροδιαγραφές
| Τύπος άκρου |
UPC και APC; PC και APC
|
|---|---|
| Τύπος ίνας | SM (G652,G655,G657); MM (OM1-OM5) |
| Διάμετρος καλωδίου | 2.0,3.0 ή προσαρμοσμένο (απλό/διπλό) |
| Απώλεια εισαγωγής | ≤ 0,3 dB |
| Απώλεια επιστροφής | UPC SM≥50dB, APC SM≥ 60 dB, PC MM ≥ 35 dB |
| Επαναληψιμότητα | ≤ 0,1 |
| Αντοχή | ≤ 0,2dB |
| Εναλλαξιμότητα | ≤ 0,2dB |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | >70N |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20℃~70℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40℃~80℃ |
| Υλικό εξωτερικού περιβλήματος | PVC, LSZH, TPU |
| Ακτίνα κάμψης (Στατική/Δυναμική) | 10D/20D |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο |
Εικόνα καλωδίου MPO-CS
Γιατί να επιλέξετε TAKFLY;
Επαγγελματίας κατασκευαστής:
- Με πάνω από 25 χρόνια εμπειρίας κατασκευής σε προϊόντα οπτικών ινών
- Περισσότεροι από 450 εργαζόμενοι συναρμολόγησης με 3 χρόνια εμπειρίας
- Περισσότεροι από 10 μηχανικοί R&D
- 16 σετ μηχανών έγχυσης εισαγόμενων από τη Γερμανία και 16 γραμμές παραγωγής
- Περισσότερα από 30 σετ μηχανών δοκιμών: OTDR, 3D, VFL, όργανα δοκιμής IL&RL, ελεγκτής αντοχής σε εφελκυσμό, ελεγκτής αντοχής σε συμπίεση, ελεγκτής ισχύος, ελεγκτής φωτός, κ.λπ.
- Η μάρκα OEM είναι αποδεκτή
- Έκθεση: OFC, ECOC, CommunicAsia, NETCOM, AFRICACOM, SVIAZ ICT, CommunicIndonesia, Global Soure Electronic Exhibition, κ.λπ.
Έλεγχος ποιότητας
- Τυχαίος έλεγχος της επιθεώρησης εισερχόμενων πρώτων υλών πριν από την παραγωγή
- Πλήρης έλεγχος μετά την ολοκλήρωση κάθε μεμονωμένης διαδικασίας
- Πλήρης έλεγχος της παραγωγής στο μισό
- Πλήρης έλεγχος των τελικών προϊόντων πριν από τη συσκευασία
- Τυχαίος έλεγχος πριν από την αποστολή
Παράδοση
- Δείγματα: 1-3 εργάσιμες ημέρες
- Παραγγελία μαζικής παραγωγής: 3-7 εργάσιμες ημέρες
- Συσκευασία: Πλαστική σακούλα, χαρτοκιβώτιο και παλέτα είναι διαθέσιμα σύμφωνα με το αίτημά σας
Συχνές Ερωτήσεις
Ε1: Πώς μπορώ να αποκτήσω τον κατάλογο και τον τιμοκατάλογο σας;
Α1: Παρακαλούμε ενημερώστε μας το email σας ή επικοινωνήστε απευθείας από τον ιστότοπο για τον κατάλογο και τον τιμοκατάλογο μας
Ε2: Μπορώ να διαπραγματευτώ τις τιμές;
Α2: Ναι, μπορούμε να εξετάσουμε εκπτώσεις για πολλαπλές φορτώσεις εμπορευματοκιβωτίων μικτών αγαθών
Ε3: Πόσο θα είναι τα έξοδα αποστολής;
Α3: Εξαρτάται από το μέγεθος της αποστολής σας και τη μέθοδο αποστολής. Θα σας προσφέρουμε το κόστος όπως ζητήσατε
Ε4: Μπορώ να σας επισκεφτώ;
Α4: Βεβαίως, το εργοστάσιό μας βρίσκεται στη Σενζέν της Κίνας. Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας για να κλείσουμε ραντεβού
Ε5: Τι γίνεται αν υπάρχει πρόβλημα ποιότητας όταν παραλάβουμε τα αγαθά;
Α5: Εάν υπάρχει πρόβλημα ποιότητας κατά το άνοιγμα των εμπορευμάτων, μπορείτε να τραβήξετε φωτογραφίες για αναφορά μας, το τμήμα QC μας θα ελέγξει το πρόβλημα και θα σας δώσει τις καλύτερες λύσεις, Επιπλέον, θα λάβουμε επίσης μέτρα για τη βελτίωση της ποιότητας στο μέλλον
Ε6: Ποιοι είναι οι όροι συσκευασίας σας;
Α6: Γενικά, συσκευάζουμε τα προϊόντα μας σε κουτιά blister και χαρτοκιβώτια, και μπορούμε επίσης να δεχτούμε προσαρμοσμένη συσκευασία από τους πελάτες
Ε7: Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής σας;
Α7: T/T 30% ως κατάθεση και 70% πριν από την παράδοση. Θα σας δείξουμε τις φωτογραφίες των προϊόντων και των πακέτων πριν πληρώσετε το υπόλοιπο
Ε8: Ποιοι είναι οι όροι παράδοσης σας;
Α8: EXW, FOB, CFR, CIF, DDU
Ε9: Τι γίνεται με τον χρόνο παράδοσης σας;
Α9: Γενικά, θα χρειαστούν 5-7 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της προκαταβολής σας. Ο συγκεκριμένος χρόνος παράδοσης εξαρτάται από τα αντικείμενα και την ποσότητα της παραγγελίας σας
Ε10: Μπορείτε να παράγετε σύμφωνα με τα δείγματα;
Α10: Ναι, μπορούμε να παράγουμε με βάση τα δείγματα ή τα τεχνικά σας σχέδια
Εάν ενδιαφέρεστε για τα προϊόντα μας ή έχετε οποιαδήποτε αμφιβολία, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου οποιαδήποτε στιγμή!
Αξιολογήσεις & Κριτικές
Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν




Συνολική Αξιολόγηση
Στιγμιότυπο Αξιολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι Κριτικές