MPO MTP Multi-Core Pre-terminated Fiber Patch Cord για εφαρμογές κέντρων δεδομένων υψηλής πυκνότητας
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Shenzhen, Κίνα |
| Μάρκα: | Takfly/OEM |
| Πιστοποίηση: | CE, ISO, RoHS, GS |
| Αριθμό μοντέλου: | MPO/MTP σκοινί μπαλωμάτων |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 τεμ |
|---|---|
| Τιμή: | US $9.88-US $19.88/ Pcs |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τσάντα PP έπειτα στο χαρτοκιβώτιο |
| Χρόνος παράδοσης: | 3-7working ημέρα |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, Paypal |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 τμχ/μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Πυρήνας: | Πολυπύρηνα | Συνδετήρας Α: | Ευσπλαχνία |
|---|---|---|---|
| Συνδετήρας Β: | ΑΕΠ/ΜΤΠ | Λειτουργία ινών: | 50/125UM |
| Διάμετρος καλωδίου: | 0.9/2.0/3.0 | Είδος πολωνικού: | PC/APC |
| Απώλεια επιστροφής: | Δοκιμαστική ικανότητα: | Απώλεια εισαγωγής: | 0.35dB Max (0.15dB Τυπικά) |
| Εξωτερικό υλικό θήκης: | PVC/LSZH | Ράδιο κάμψης Στατικό/Δυναμικό: | 10D/20D |
| Κωδικός HS: | 854470000 | Γένος: | Άνδρας/Γυναίκα |
Περιγραφή προϊόντων
Σχεδιασμένο για περιβάλλοντα κέντρων δεδομένων υψηλής πυκνότητας, το καλώδιο MPO / MTP διαθέτει καλώδιο πολυπυρηνικών ινών που έχει προεπιλεγεί με συνδέσεις MPO / MTP και στα δύο άκρα.Βοηθά στην εξοικονόμηση χώρου και απλοποιεί τη διαχείριση των καλωδίωνΗ Takfly παρέχει μια πλήρη επιλογή MPO/MTP patch cords, υποστηριζόμενη από υπηρεσίες προσαρμογής κορυφής που καλύπτουν τον τύπο καλωδίου, τον τρόπο μετάδοσης, τον τύπο συνδέσμου και την πολικότητα.
- CATV, βίντεο και πολυμέσα
- Δίκτυα τηλεπικοινωνιών
- Ενεργές συσκευές/διασύνδεση δέκτη-διαβιβαστή
- Μη συγχρονισμένη λειτουργία μετάδοσης (ATM)
- Gigabit Ethernet
- Βιομηχανική και στρατιωτική
- Εγκαταστάσεις στο χώρο
- Διασύνδεση για μονάδες O/E
- Σύνδεσεις διασύνθεσης οπτικών διακόπτες
- Παράλληλη οπτική διασύνδεση μεταξύ κάρτας PC και συσσωρευτικών πάνελ
- Συμμόρφωση με την IEC61754-7
- Συμμόρφωση με την ΕΑ/ΤΙΑ-604-5
- Πινάκια καθοδήγησης υψηλής ακρίβειας για ακριβή ευθυγράμμιση
- Συμπληκτικό σχεδιασμό, έως 4/8/12/16/24/32/48/72 ίνες
- Τύποι οπτικών καλωδίων: καλωδίων με ταινία, ινών ταινίας, μικρών καλωδίων Breakout κλπ.
| Παράμετρος | MPO/MTP | Επικεφαλής / Υπεύθυνος |
|---|---|---|
| Τύπος τελικής όψης | PC και APC | UPC και APC |
| Τύπος ινών | SM (G652, G655, G657)· MM (OM1-OM5) | Το ίδιο. |
| Αριθμός πυρήνα | 4, 8, 12, 16, 24, 32, 48, 72 | 1 (μοναδική ίνα) |
| Διάμετρος καλωδίου | Μίνι στρογγυλό καλώδιο: ≤ 5,0 mm Καλώδιο ταινίας: ≤ 2,5×5,0 mm |
0.6 mm, 0.9 mm, 2.0 mm, 3.0 mm |
| Απώλεια εισαγωγής (τυπική / μέγιστη) | Χαμηλή απώλεια: 0,2 / 0,35 dB Πρότυπο: 0,3 dB (τυπικό) |
0.3 dB (τυπικό) |
| Απώλεια απόδοσης (μίν) | Μικροκυκλοφόρηση: 60 dB PC MM: 20 dB |
UPC SM: 50 dB UPC MM: 25 dB |
| Υλικό εξωτερικής κάλυψης | PVC / LSZH | PVC / LSZH |
- Τύπος συνδέσμου: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
- Τύπος λειτουργίας: ενιαία λειτουργία (UPC και APC) / πολλαπλή λειτουργία (PC)
- Διάμετρος καλωδίου: 0,9 / 2,0 / 3,0 mm (μπορεί να προσαρμοστεί σε άλλη διάμετρο)
- Υλικό επικάλυψης: PVC / LSZH
- Αριθμός ινών: απλό / διπλό / 4 πυρήνες / 6 πυρήνες / 8 πυρήνες / 12 πυρήνες / 24 πυρήνες / 48 πυρήνες / 96 πυρήνες και ούτω καθεξής
- Τύπος καλωδίου: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
- Διάρκεια καλωδίου επικάλυψης: σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας
- Ο συνδετήρας MPO/MTP θα πρέπει να μας ενημερώνει με ποια μέθοδο (τύπος A / τύπου B / τύπου C), αρσενικό ή θηλυκό, αριθμό ινών (4/8/12/16/24/32 ινών)
- Τροποποιήσεις των στοιχείων ενεργητικού
- Τύπος: Τρίχωμα/Κορδόνι επικάλυψης/Κουτί LGX/Πακέτο επικάλυψης
Α: Η παραγωγή μας είναι σύμφωνα με το πρότυπο IEC, Ευρώπη. CE, ISO, RoHS, CPR και ANATEL πιστοποιημένο. Όλα τα προϊόντα είναι 100% δοκιμή πριν από την παράδοση.
Α: MOQ μπορεί να είναι 1pcs, αλλά η τιμή δεν είναι ανταγωνιστική.
Α: Εξαρτάται από την ποσότητα και τα προϊόντα. Για το καλώδιο φυτικής ινώδους οπτικής, ο χρόνος προετοιμασίας μπορεί να είναι 2-3 εργάσιμες ημέρες μέσα σε 5000 τεμάχια.Μπορούμε να ασχοληθούμε με επείγουσες παραγγελίες..
Α: Ναι. Μπορούμε να παραδώσουμε με αέρα, DHL, TNT, UPC, FEDEX, κλπ. Για μεγάλη ποσότητα θα το παραδώσουμε από θάλασσα. Μπορούμε να σας παραθέσουμε την τιμή με το φορτίο και τον χρόνο προμήθειας,Αφού μας πείτε λεπτομερείς απαιτήσεις με την ποσότηταΓια περισσότερες λύσεις, μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
Α: Ναι, μπορούμε. Όλα τα προϊόντα αποδέχονται OEM / ODM. Μπορούμε να υπογράψουμε τη συμφωνία εμπιστευτικότητας.
Α: Ναι, είμαστε ένας κατασκευαστής, FTTH λύση και κέντρο δεδομένων συνολικής λύσης πάροχος στην πόλη Shenzhen της Κίνας, που ιδρύθηκε το 2000.
Α: Εξαρτάται από το διαφορετικό προϊόν, έχουμε 1 έτος εγγύηση για το καλώδιο από την παράδοση, αλλά μόνο υπεύθυνη για μη τεχνητές ζημιές.Το φορτίο θα πληρωθεί από την πλευρά σας..
Αν θέλετε να εκτυπώσετε το λογότυπό σας στην συσκευασία, παρακαλώ ενημερώστε μας πριν προτείνουμε.
Α: Εξαρτάται από τα προϊόντα, δωρεάν δείγμα παρέχει κάτω από 10 δολάρια. Το φορτίο θα πληρωθεί από τον αγοραστή πριν από την παράδοση.
Α: T / T, Western Union, Paypal, MoneyGram αμέσως. Για μεγάλα ποσά, μπορεί να είναι 50% κατάθεση εκ των προτέρων, 50% υπόλοιπο πληρωθεί πριν από την παράδοση.Αν μπορούσες να πάρεις καλύτερη τιμή από την αγορά, TAKFLY θα μπορούσε επίσης να σας υποστηρίξει την ίδια τιμή.
Α:
- Στείλτε ταχυδρομείο ή ερωτήσεις με το όνομα του προϊόντος, τις προδιαγραφές και την ποσότητα σε εμάς.
- Θα προσφέρουμε την προσφορά μας με χρόνο προετοιμασίας.
- Αφού επιβεβαιωθεί η προσφορά, θα στείλουμε έναν ντετέκτιβ με τον τραπεζικό μας λογαριασμό.
- Η παραγωγή θα κανονιστεί μετά την πληρωμή.
- Επιβεβαιώστε τον παραλήπτη πριν τον παραδώσουμε.
- Ο αριθμός παρακολούθησης θα δοθεί μετά την παράδοση.






Συνολική Αξιολόγηση
Στιγμιότυπο Αξιολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι Κριτικές